Klienci decydujący się na umowy trwałe traktowani są priorytetowo . Co to oznacza z ich perspektywy? Serwisanci gwarantują pierwszeństwo w kwestii realizacji przedstawianych przez nich zgłoszeń, natychmiastowe podjęcie się reklamacji, rozpatrywanie wszelkiego typu próśb czy też reagowanie na wszelkie reakcje Klientów. Interweniujemy błyskawicznie. W przypadku mniej skomplikowanych awarii, staramy się rozwiązywać Państwa problemy w przeciągu nawet paru najbliższych godzin od momentu skontaktowania się z naszym działem technicznym. Niektóre z usterek sprzętowych czy oprogramowania są korygowane w zaledwie dwie godziny! Przez całą dobę, bez wyjątku, dostępne są także firmowe infolinie, które obsługiwane są przez fachowych konsultantów. Non stop macie Państwo zatem możliwość zgłaszania problemów, a my zawsze będziemy do Waszej dyspozycji.

Kategorie: Oferta