kontaktZainteresowany skorzystaniem z profesjonalnej firmy, jaką reprezentujemy? Znudzony standardową pracą manualną? Chętny przyspieszyć realizację klasycznych obowiązków? A może chętny zwiększyć zyski w swoim przedsiębiorstwie? Niezależnie od tego, jaki typ firmy prowadzisz, ilu zatrudniasz w niej pracowników i jaka jest branża, w obrębie której prosperujesz, w każdym przypadku przedstawiana przez nas kompleksowa i atrakcyjna zarówno wachlarzem produktów, jak i stawkami cenowymi oferta doskonale wpisze się w Twoje wymagania i preferencje. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta decydującego się na skorzystanie z naszego kompleksowego wsparcia. W celu rozpoczęcia współpracy z naszą firmą, za pośrednictwem naszego wykwalifikowanego personelu, umożliwiamy kilka form kontaktu:

- telefonicznie – zadzwoń bezpośrednio do placówki naszego przedsiębiorstwa lub skorzystaj z opcji czynnej całodobowo infolinii dostępnej zarówno dla stałych Klientów współpracujących z nami od dawna, jak również dla nowych Zleceniodawców zaciekawionych szczegółami naszej interesującej oferty.

- mailowo – wyślij zapytanie drogą elektroniczną, a nasz błyskawicznie działający personel odpowiedzialny za obsługę mailową natychmiast udzieli Ci rzetelnej informacji, konkretnej wskazówki, profesjonalnej porady lub przekaże Twoje zapytanie do działu, który zajmuje się bezpośrednio zagadnieniami, jakie poruszyłeś w swojej wiadomości.

- face to face – zapraszamy na standardową rozmowę twarzą w twarz z naszymi doświadczonymi i wyspecjalizowanymi pracownikami. Oferujemy zupełnie bezpłatne konsultacje, które odbywają się w ustalonym przez Państwa terminie, dla Was dogodnym. W trakcie rozmowy nasz personel odpowie na wszelkie Wasze pytania, rozwieje wątpliwości oraz przedstawi ofertę. Konsultacje nie są wiążące, jeżeli ostatecznie zaprezentowane warunki czy rodzaje produktów oraz usług nie będą Ci odpowiadały, nie musisz na nic się decydować.

    http://jakubisiak.pl/