Kolejnym rodzajem oprogramowania jakie Państwu przedstawiamy jest szereg nietuzinkowych rozwiązań opracowanych przez naszych niezawodnych specjalistów z dziedziny informatyki, skierowanych do komfortowej obsługi stacji benzynowych. Stanowimy sprawdzonego , wprawionego w tejże branży oraz docenianego przez Klientów od wielu lat korzystających z naszych usług dystrybutora zaawansowanych platform dla najbardziej znanych polskich koncernów paliwowych. Na koncie mamy również kompleksową obsługę prywatnych punktów. Co zyskują wyżej wyszczególnione podmioty z zastosowania naszych produktów?

Korzyści jest cała masa. Po pierwsze, dzięki przedstawianym w ofercie systemom możliwe jest prowadzenie trwałej ewidencji obrotów magazynowych. Po drugie, to forma skrupulatnego monitoringu zysków notowanych za pośrednictwem urządzeń fiskalnych. Istnieje także opcja odrębnego stworzenia platformy, jaka będzie dostosowana stricte do wymogów określonego podmiotu. Nasza wykwalifikowana grupa pracownicza zapewnia nie tylko opracowanie innowacyjnych i intuicyjnych rozwiązań, ale również ich błyskawiczne dostarczenie oraz poinformowanie szczegółowo osoby mające je obsługiwać, jak się poruszać w obrębie danego systemu. Gwarantujemy, że zainstalujemy wszelkie zamawiane u nas oprogramowania, a nasi eksperci samodzielnie zweryfikują czy wszystko działa tak, jak należy, dokonując wstępnych testów dostarczonych systemów.

W składzie naszej oferty dostaw specjalistycznych narzędzi informatycznych dopasowanych do potrzeb i charakteru funkcjonowania stacji benzynowych uwzględnione zostały dystrybucja i uruchomienie oraz skontrolowanie serwów oraz urządzeń komputerowych takich producentów światowych jak HP, OPTIMUS, IBM, DELL. Proponujemy także zajęcie się kompleksowo oprogramowaniem sieciowym, zarządzającym, sterownikami, urządzeniami peryferyjnymi, w tym przykładowo drukarkami, skanerami – kodów kreskowych i standardowymi, zasilaczy itd. Nie stanowi dla nas trudności wzięcie odpowiedzialności za dostawę oraz instalację oprogramowania użytkowego czy profesjonalnych narzędzi fiskalnych, w ramach których mowa o drukarkach fiskalnych oraz kasach.

Każdy z Zamawiających nasze zaawansowane systemy oraz korzystający z naszych usług może liczyć także na przeszkolenie personelu, co odbywa się zupełnie za darmo, bowiem ujęte jest w usłudze. Prezentowane przez nas usługi zapewniają pełne udogodnienia pozwalające na szybszą pracę, usprawnienie standardowych, rutynowych czynności oraz co za tym idzie znaczące obniżenie kosztów na co dzień generowanych. Różnice dostrzegalne są niemal od razu po wdrożeniu naszego narzędzia. Profesjonaliści dla nas zatrudnieni z miłą chęcią podpowiedzą mniej zorientowanym Klientom, jaki konkretnie w ich przypadku system oprogramowania będzie optymalny. Jesteśmy idealnym wyborem jako firma z długim doświadczeniem w dziedzinie wdrażania platform w podmiotach, w których do tej pory takowych intuicyjnych rozwiązań nie było, jak również i specjalizujemy się w komfortowej wymianie oprogramowania. W tym drugim przypadku gwarantujemy bezproblemowe przenoszenie baz danych. W razie jakichkolwiek trudności, nasz serwis prosperuje przez całą dobę - 24 godziny, siedem dni w tygodniu, niezależnie od świąt i okoliczności. Jesteśmy fachowcami w każdym calu. Umożliwiamy zarówno jednorazową obsługę zainteresowanych naszą ciekawą ofertą, jak także mile widziani są Klienci chcący na stałe korzystać z naszych udogodnień. Wówczas prowadzimy owocną współpracę opierającą się na konkretnych umowach serwisowych.

kremacja zwłok warszawa
Kategorie: Oferta